V ponuke našej činnosti sú tieto služby : projektovanie, cenová ponuka, montáž, oživenie, revízna správa, servis, záručný a pozáručný servis. Oblasti, ktorými sa zaoberáme sú :

Projekty a revízne správy

Tvorba projektov a revíznych správ na vyhradené technické zariadenia elektrické v rozsahu E2 vrátane bleskozvodov triedy objektov A ( do 1000 V bez nebezpečenstva výbuchu ). Sú to napr. projekty a revízne správy pre elektrické inštalácie rodinných domov, bytov, zariadení pre ochranu pred atmosférickou elektrinou (bleskozvody), zariadení elektrických zabezpečovacích systémov (EZS) od výrobcov : Jablotron, Paradox, Texecom, Honeywell, Reol, Castle, Aritech (GE Security, UTC Fire & Security), elektronických požiarnych signalizácií (EPS) od výrobcov : Esser, Lites, Aritech (GE Security, UTC Fire & Security), kamerových systémov (CCTV) od výrobcov : Bosch, Vido.AT, KT & C, WebGate, ACTi, štruktúrované kabeláže vrátane meracích protokolov (NET) - Molex, prístupových systémov - Conlan a mnoho ďalších výrobcov.

Integrovaný a riadiaci bezpečnostný systém (IRBS)

V tejto kategórii ponúkame : Projektovanie, cenové ponuky, montáž, servis, správu zariadení, zostavenie a inštaláciu počítačov a počítačových sietí. V prípade potreby vyhotovenie meracích protokolov pre požadovanú kategóriu siete CAT. Projektovanie, cenová ponuka, montáž, oživenie a naprogramovanie, servis zariadení elektrických zabezpečovacích systémov (EZS), vrátane možnosti použitia, resp. zakombinovania prístupových systémov, elektronických požiarných signalizácií (EPS), kamerových systémov (CCTV) s možnosťou prepojenia s EZS, prístupových systémov (autonómnych alebo sieťových).

qrcode2


Stará webová stránka

Chráňte svojich blízkych a svoje cennosti, my Vám s tým pomôžeme